Gönderen Konu: Kurulum Hatası  (Okunma sayısı 9901 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mc_baris

• Yeni Üye
  • *
Kurulum Hatası
« : 04 Haziran 2009, 10:39:28 ös »
Arkadaşlar Truva Linux Kurdum Herşeyi halletti ama enson ''Kurulum Süreci Devam Ediyor '' ''Konfigürasyon Ayarlanıyor ..'' Yazısında Takılı Kalıyor Devam Etmiyor Ne YapabiLiriz. ? Teşekkürler İyi Forumlar

Çevrimdışı atlantis

• Yönetici
  • Forum Gurusu
  • Truva Linux
    • Truva Linux
Ynt: Kurulum Hatası
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2009, 11:14:42 ös »
makineni kendin resetle. açılışta grub menüsü geliyorsa ve sistem açılıyorsa mesele yoktur.

Çevrimdışı mc_baris

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2009, 07:28:21 öö »
resetliyorum ama sistem açılmıyor tekrar kurmayı denedim bu seferde boot ekranında ''No Plug & Play Device Found'' yazıyor

Çevrimdışı mc_baris

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2009, 07:45:52 öö »
benim sorunum şu sayfada yazılmış ama ingilizcem yok http://www.howtoforge.com/forums/showthread.php?t=1705
Hello, I once again appeal to this great forum to try to resolve a little problem.

I'm trying to start the Backtrack 3 on usb in my notebook but I am not getting. The following message appears after selecting any of the interfaces of the menu:

isapnp: In the Plug & Play devide found

It only appears when I try to start the backtrack on my notebook. When I start on my desktop, the problem does not happen. In the desktop it works perfectly.

Before coming here I looked at other forums and even here for a solution. I saw a staff speaking get off the ACPI in bios. It turns out that the bios of my notebook has no option for managing ACPI. There is nothing of this. It is very simple and will not let me tinker with anything.

There is that question. Someone knows how to solve this problem?

I would thank the attention of all.

Thanks

Çevrimdışı mc_baris

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2009, 08:48:05 öö »
Tamam Sorunu Çözdüm Arkadaşlar Önceki Windows'um Xp'di C Bölümünü Silmemiştim Xp nin Üstüne Kurmuşum Diski Sildim Biçimlendirdim Öyle Kurdum Sorun halloldu

Çevrimdışı atlantis

• Yönetici
  • Forum Gurusu
  • Truva Linux
    • Truva Linux
« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2009, 08:49:34 öö »
:D Bende sorununu inceliyordum. Verdiğin likteki çözümü denedim çalışıyor mu diye.

Çevrimdışı mc_baris

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 05 Haziran 2009, 09:15:14 öö »
:D

Çevrimdışı mc_baris

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2009, 09:16:03 öö »
ben bunu casper nirvana laptop a kurdumda sesleri ekran kartını falan tanıdı kablosuz internet i falan nasıl yapacam .exe leri tanımıyor cd taktım kuramadım :S videolar da izlenmiyor .avi formatındakiler

Çevrimdışı atlantis

• Yönetici
  • Forum Gurusu
  • Truva Linux
    • Truva Linux
« Yanıtla #8 : 05 Haziran 2009, 09:22:12 öö »
Kablosuz ağ cihazının marka ve modelini biliyorsan ona göre desteğini araştırırız.
Exe'ler zaten windows programı ve onları wine gibi programlarla çalıştırabilirsin.
Kaffeine programıyla avi dosyalarını açabilmen lazım.