Gönderen Konu: The Document Foundation Yönetim Kurulu Seçimi Sonuçları  (Okunma sayısı 2966 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fortran

• Forum Gurusu
  • Bir insanı sevmekle başlar her şey...
    • get GNU
The Document Foundation Yönetim Kurulu Seçimi Sonuçları
« : 24 Aralık 2013, 09:17:01 ös »

The Document Foundation Yönetim Kurulu Başkanı; üyelik Komitesi adına, 2013 yönetim kurulu seçimlerinin kesin sonuçlarını kamuoyuna açıkladı. Geçici sonuçlarına herhangi bir itiraz olmaksızın sona eren zorlu bir aşamadan sonra elde edilen sonuçların artık nihai olduğunu belirten başkan; üye olarak seçildiği belirlenen adayların: Thorsten Behrens, Eliane Domingos de Sousa, Michael Meeks, Fridrich Strba, Adam Fyne, Joel Madero ve Bjoern Michaelsen olduğunu ifade etti. Vekil olarak ise: Andreas Mantke, Eike Rathke ve Norbert Thiebaud isimlerini saydı. Seçimler için koşturan tüm üyelere teşekkür etmek istediğini söyleyen başkan; yönetim kurulunun kimi üyelerinin bu kez seçilemediğini, seçilenleri ise tebrik ettiğini ifade etti.

İlk duyuruda belirtildiği gibi, yeni seçilen yönetim kurulunun, 18 Şubat 2014′den itibaren sorumlu olacağını söyleyen başkan; geçişe yardımcı olmak için mevcut yönetim kurulunun, o zamana değin karar verme sürecinde bulunacağını vurguladı.

blog.documentfoundation.org

getgnu.org