Truva Linux Destek Forumu

Oyun, Eğlence ve Sohbet => Truva Sohbet => Konuyu başlatan: fortran - 19 Temmuz 2015, 05:24:26 ös

Başlık: Incipio'dan Galaxy S6 için ekstra batarya ve hafıza kartlı kılıf
Gönderen: fortran - 19 Temmuz 2015, 05:24:26 ös
(http://www.androidcentral.com/sites/androidcentral.com/files/styles/larger/public/article_images/2015/07/Incipio-Galaxy-S6-case-SD_card_support.png?itok=aiM8Jm6h)
Yıllardır Samsung amiral gemilerinde değiştirilebilir batarya ve hafıza kartı desteğine alışmış olanlar Galaxy S6 serisi ile biraz hayalkırıklığına uğramıştı. Seri ek batarya ve depolamanın çaresini dışarıda aramak zorunda bıraktı.

Incipio tarafından geliştirilen Offgrid kılıf cihazınızı belirli bir seviyeye kadar darbelerden korurken, bünyesindeki ekstra batarya ve depolama alanı ile imdadınıza koşuyor. Kılıfın içerisinde 3700mAh gücünde bir batarya ve OTG destekli dahili microSD kart yuvası bulunuyor.

Kılıf microUSB üzerinden cihaza bağlandığı için aynı anda ya kart yuvasını ya da bataryayı kullanmak durumundasınız. Kılıf üzerindeki bir buton yardımı ile bu ekstralar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Ancak yine de kullanıcıyı ayrı ayrı aksesuarlar taşımaktan kurtarıyor. Incipio Offgrid 90$ fiyat etiketine sahip. 

Kaynak: http://www.androidcentral.com/galaxy-s6-case-doubles-battery-and-adds-sd-card-support

donanimhaber.com (http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/incipiodan-Galaxy-S6-icin-ekstra-batarya-ve-hafiza-kartli-kilif.htm)