Gönderen Konu: imdaaat...!  (Okunma sayısı 6085 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetaliarman

• Yeni Üye
  • *
imdaaat...!
« : 12 Kasım 2008, 03:16:11 öö »
 :-[ Arkadaşlar ben konuya acemiyim,özendim ve bir yerli download sitesinde truva'yı keşfettim ve livecd 1.0'ı indirip imageburn ile yazdırdım...indirdiğim iso hatasızdı kontrol ettim ama makinemi truva ile boot ettiğimde servisler kurulduktan sonra kullanıcı adı ve parola isteyen bir bölüm çıkıyor :( bunu yeni user kaydı zannetmiştim fakat root olarak varsayıldığını düşündüğüm önceden tanımlanmış bir user  ve parolası soruyor...bunlara ne demem gerekiyor acil bir cevap veren olursa çok hayra geçecek...Allah aşkına başlamadan truva sevdam bitmesin...acil yardım lütfen...(daha önce her yeni sürümünde kurduğum pardus denemelerim olmuştu ama her ilk yarım saatte en az üç defa donupkalan makineme en az üç reset atmak zorunda kaldığım için sorunun kullandığım elixir marka 1gblık ddr2533 ramdan kaynaklandığını düşündüm hep , ama oturduğum evin elektrik tesisatından kaynaklandığını en nihayet çözdüm ama pardus hevesim 2008.1e gelindiğinde çoktan ölmüştü...bu aralar slackware ve truva kurmayı düşünüyorum makineme...dediğim gibi bu da başlamadan bitmesin,sorunuma ve soruma bir medet noolur...)

Çevrimdışı atlantis

• Yönetici
  • Forum Gurusu
  • Truva Linux
    • Truva Linux
imdaaat...!
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2008, 08:40:00 öö »
Selam.

Kullanıcı adı : root
Şifre          : truvaroot

olarak deneyebilirsin. Yalnız bu bir deneme sürümüdür ve baya eskidi artık. Kurulabilecek en sağlıklı sürüm 20082008 tarihli günlük isomuzdur. İndirme sayfamızda bulabilirsiniz linkini.

Çevrimdışı caylakpenguen

• Yönetici
  • Katkıcı Üye
    • http://caylak.truvalinux.org.tr/blog
imdaaat...!
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2008, 05:22:41 ös »
gerekir ise messengerden destek saglayabiliriz. Truva Livenin Çıkışının üzerinden baya bir zaman geçti 2007 şubat tı sanırım  ;D