Gönderen Konu: Yaza Girerken....  (Okunma sayısı 5705 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BayBilimci

• Üye
  • **
    • Bay Bilimcinin Günlüğü
Yaza Girerken....
« : 18 Nisan 2010, 10:48:36 ös »
Evet yaza girmeye hazırlanırken, bu yaz neler yapacağımızı şöyle bir sıralasak :) Ben bu yaz Truva viki'yi canlandırmayı düşünüyorum, her ne kadar sunucum olmasa da laptopumun eli deydiği kadar yardım dosyaları, ekran görüntüleri ve bir çok yeni dökümanla Truva viki sayfasını şahlandırmayı düşünüyorum. Ayrıca 3.0'ın kararlılığı için ( temel sorunları giderildiğinde ) üzerinde kafa yormayı ve bilhassa paket yapmayı öğrenmeyi umud ediyorum :)

Acaba forumdaki arkadaşlar bu yaz nasıl bir çalışma içine girecekler ?
Bilimin ışığına yolculuk....

Çevrimdışı yuijin

• Üye
  • **
Ynt: Yaza Girerken....
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2010, 11:27:37 ös »
Atlantis ile irc'de konuşup neler yapılıp yapılamayacağı ince ayrıntısına kadar irdelemek gerekiyor. Kendi adıma bu projeyi sistem programcılığı alanında birşeyler öğrenmek ve daha ilerisine gitmek için bir fırsat olarak görüyorum. İş ve özel hayatımdan fırsat buldukça bu projenin içerisinde yer almak istiyorum. Yaş bayağı ilerledi ama olsun öğrenmenin yaşı yok. :)

Çevrimdışı atlantis

• Yönetici
  • Forum Gurusu
  • Truva Linux
    • Truva Linux
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2010, 11:53:00 ös »
Tam sorulacak soruyu sordunuz. Bu yaz sayısını bile unutacak kadar düğün var. Çok koşturmacalı bir yaz beni bekliyor ama bir yandan da mevcut işleri götürmek zorundayız.

Proje için çok şey yapılabilir. Gerçekten bir şeyleri ben halledebilirim diyorsanız Truva Linux ve eksikleri ortada. Siz de bir şeyler üretip katkıda bulunabilirsiniz. Yönetimsel program açısından sıfır sayılırız. Sistem programlama öğrenmek için size birebir fırsat.

Çevrimdışı BayBilimci

• Üye
  • **
    • Bay Bilimcinin Günlüğü
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2010, 03:17:17 ös »
Tabiki elimizden geldiği kadar, bilgimizi de geliştirerek bu özgür projeyi büyütücez. Bu sayede pek çok kullanıcıya ulaşabileceğimize inanıyorum. Ben bu projenin yeni bir soluk olduğuna inanıyorum ve Atlantis'inde dediği gibi iyi olmak için önümüzde engel yok... Çalışıcaz ve yapıcaz
Bilimin ışığına yolculuk....