Gönderen Konu: Özgür Yazılım Özgür Bir Toplumun Temel Taşıdır  (Okunma sayısı 3956 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fortran

• Forum Gurusu
  • Bir insanı sevmekle başlar her şey...
    • get GNU
Özgür Yazılım Özgür Bir Toplumun Temel Taşıdır
« : 06 Aralık 2013, 11:09:48 ös »

özgür yazılım, özgür bir toplumun temel taşıdır. Onlar uyuduğunuzu biliyorlar. Uyandığınızda haberleri oluyor. İyi ya da kötü olduğunuzu biliyorlar. Bilin bakalım. Biz Santa’dan bahsetmiyoruz. NSA ve dünyanın en büyük internet ve telekomünikasyon şirketleri, büyük bir Endüstriyel Gözetim Kompleksi inşa ettiler ve tüm özgürlükleri baltalıyorlar. Özgürlük, mahremiyet ve güvenlik değerlerinin altyapısını inşa edebilmemiz için herkese ihtiyacımız var. Bunun için yardımınıza ihtiyacımız var. 31 Ocak itibari ile 450.000$’lık hedefimize ulaşmak için bugün Özgür Yazılım Vakfı'na üye olun.

Özgür Yazılım Vakfı, yaklaşık otuz yıldır bilgisayar kullanıcılarının özgürlüklerini ve mahremiyetlerini savunuyor. Siyasi şartlar ne olursa olsun, biz, tüm bilgisayar kullanıcılarının özgürlüklerini savunuyoruz. Bugün, kitle gözetimi karşısında, daha fazla insan özgür yazılımın özgür bir toplum için bir mihenk taşı olduğunu keşfediyor. Yaptığımız işe inanıyorsanız, lütfen bunu, sosyal ağlarda paylaşın.

fsf.org

getgnu.org

Çevrimdışı atlantis

• Yönetici
  • Forum Gurusu
  • Truva Linux
    • Truva Linux
Ynt: Özgür Yazılım Özgür Bir Toplumun Temel Taşıdır
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2013, 11:23:34 ös »
Mücadele güzel ama bu adamlar başetmek zor. Dünyayı yemiş bitirmiş bu adamlar. Baksanıza Obama bile iphone kullanamıyorum diyor.

Çevrimdışı fortran

• Forum Gurusu
  • Bir insanı sevmekle başlar her şey...
    • get GNU
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2013, 11:24:57 ös »
Mücadele güzel ama bu adamlar başetmek zor. Dünyayı yemiş bitirmiş bu adamlar. Baksanıza Obama bile iphone kullanamıyorum diyor.

İyi ya kullanmasın o zaman. :D

Çevrimdışı atlantis

• Yönetici
  • Forum Gurusu
  • Truva Linux
    • Truva Linux
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2013, 11:26:37 ös »
her an her yerde gizliliğimizin ihlal edilmedi beni rahatsız ediyor. en güzeli eve teknoloji sokmamak :D